Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Kolejne środki zewnętrzne dla Gminy Zbuczyn

Wójt Gminy Zbuczyn Hubert Pasiak oraz Skarbnik Gminy Zbuczyn Wojciech Kubak podpisali umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na dofinansowanie budowy kotłowni gazowej wraz z instalacją gazową w Szkole Podstawowej w Zbuczynie. Kwota dofinansowania 275.005,87 zł.

Wójt Gminy Zbuczyn Hubert Pasiak oraz Skarbnik Gminy Zbuczyn Wojciech Kubak podpisali umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na dofinansowanie budowy kotłowni gazowej wraz z instalacją gazową w Szkole Podstawowej w Zbuczynie. Kwota dofinansowania 275.005,87 zł. Umowę podpisał Prezes Zarządu WFOŚiGW w Warszawie Marek Ryszka. W uroczystości wzięli udział m.in. Wiceminister Zdrowia Waldemar Kraska oraz Poseł na Sejm RP Krzysztof Tchórzewski, którym dziękujemy za wsparcie realizacji inwestycji !

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-24 12:33:32przez:
Opublikowano:2021-11-24 00:00:00przez: Paweł Wiśniewski
Podmiot udostępniający: Gmina Zbuczyn
Odwiedziny:37

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo